Walka w Czarnowie

W piękne niedzielne popołudnie 26.03.2017 r. o godz.15.00 Czarni Czarnowo podejmowali na własnym boisku ekipę Relax Grabice. Licznie zebrani kibice liczyli na dobry mecz i zdobyte 3 pkt. Niestety początek starcia i cała pierwsza połowa należała do gości, którzy już w 5 min. po rzucie karnym wychodzą na prowadzenie. Głównym motorem napędowym Relaxu był P. Stępień, który w 40 min. po błędzie naszego bramkarza strzela drugą bramkę z rzutu rożnego. Jednak mimo przewagi w pierwszej odsłonie zespołu z Grabic nasza ekipa miała również swoje szanse. Po pięknym strzale P. Butowicza piłka niestety trafia w słupek, a świetną sytuację z główki miał R. Jakób, którego strzał broni bramkarz gości. Po zmianie stron rolę się odwróciły i to my byliśmy zdecydowanie stroną przeważającą. Lepsze przygotowanie kondycyjne dało znać o sobie i zaczęliśmy stwarzać sobie coraz więcej sytuacji bramkowych z których dwie wykorzystał dobrze dysponowany w tym dniu R. Jakób. Można powiedzieć, że zabrakło trochę czasu a sądzę, że cieszyli byśmy się z 3 pkt. Mimo to mecz uważam za udany ze względu na walkę całej drużyny do końca i odwrócenie niekorzystnego wyniku z pierwszej połowy. Brawo Czarni.