Przegrana ze Startem

W niedzielę 02.04.2017 r. o godz.15.00 rozegraliśmy mecz 17 kolejki grupy II zielonogórskiej A- klasy.  Rywalem był zespół Start Płoty, a miejscem zawodów było boisko w Czerwieńsku. Niestety mecz ten przegrywamy stosunkiem 4 : 1 co w pełni odzwierciedla sytuację na boisku. Przegraliśmy tego dnia z drużyną dużo lepszą, która nie pozwoliła nam zdobycie kolejnych punktów. Pierwsza połowa to dominacja gospodarzy praktycznie przez całe 45 min. Mimo wszystko losy meczu mogły potoczyć się inaczej gdybyśmy wykorzystali w 30 min. 200% sytuację i wyszli na prowadzenie. Niestety tak się nie stało i w 43 min. zawodnik Startu po kiksie naszego obrońcy i zmyleniu bramkarza daje swoje drużynie prowadzenie. Druga połowa to dwie szybko stracone bramki i na tablicy 3 : 0. Jednak J. Filiński daje naszej ekipie jakąś nadzieję na lepszy wynik zdobywając bramkę na 3 : 1. Ostatecznie nie strzelamy już żadnej bramki choć świetną okazję miał M. Jagiełło, który po rewelacyjnym podaniu J. Banasia mija bramkarza i z ostrego kąta strzela do pustej bramki. Jednak w ostatniej chwili piłkę z linii bramkowej wybija zawodnik Startu. Dodatkowo zawodnicy gospodarzy na sam koniec dokładają jeszcze jedną bramkę ustalając wynik spotkania. Mimo przegranej brawo za walkę do końca.