Terminarz
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Pogoń Wężyska |
3:1 | MKP II Carina Gubin |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3:1 | Spartak Budachów |
||||
Santos II Świebodzin |
2:2 | ZRYW RZECZYCA |
||||
ODRA GLIŃSK |
1:2 | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2:7 | DELTA SMARDZEWO |
||||
Lubusze Rusinów |
4:2 | Bóbr Bobrowice |
||||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
9:0 | SOKÓŁ KALSK |
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Bóbr Bobrowice |
2:3 | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
Spartak Budachów |
0:8 | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
Pogoń Wężyska |
6:0 | Santos II Świebodzin |
||||
MKP II Carina Gubin |
1:4 | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
SOKÓŁ KALSK |
2:3 | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
ZRYW RZECZYCA |
2:5 | Lubusze Rusinów |
||||
DELTA SMARDZEWO |
2:2 | ODRA GLIŃSK |
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
7:1 | Bóbr Bobrowice |
||||
Santos II Świebodzin |
1:4 | MKP II Carina Gubin |
||||
ODRA GLIŃSK |
2:0 | SOKÓŁ KALSK |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3:1 | Spartak Budachów |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2:1 | ZRYW RZECZYCA |
||||
Lubusze Rusinów |
3:2 | Pogoń Wężyska |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
0:0 | DELTA SMARDZEWO |
||||
Kolejka 4 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Bóbr Bobrowice |
4:0 | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
Spartak Budachów |
3:4 | ODRA GLIŃSK |
||||
ZRYW RZECZYCA |
0:6 | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
1:0 | Pogoń Wężyska |
||||
Lubusze Rusinów |
4:3 | Santos II Świebodzin |
||||
MKP II Carina Gubin |
0:2 | DELTA SMARDZEWO |
||||
SOKÓŁ KALSK |
1:2 | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
|
||||||
Kolejka 5 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
7:2 | Pogoń Wężyska |
||||
ODRA GLIŃSK |
3:2 | Bóbr Bobrowice |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3:2 | Santos II Świebodzin |
||||
Lubusze Rusinów |
3:0 | MKP II Carina Gubin |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
2:4 | Spartak Budachów |
||||
DELTA SMARDZEWO |
10:0 | SOKÓŁ KALSK |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
4:1 | ZRYW RZECZYCA |
||||
Kolejka 6 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Santos II Świebodzin |
1:5 | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
Bóbr Bobrowice |
3:0 | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
Spartak Budachów |
2:3 | DELTA SMARDZEWO |
||||
ZRYW RZECZYCA |
1:2 | ODRA GLIŃSK |
||||
Pogoń Wężyska |
6:1 | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
Lubusze Rusinów |
3:8 | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
MKP II Carina Gubin |
5:1 | SOKÓŁ KALSK |
||||
Kolejka 7 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
5:1 | Lubusze Rusinów |
||||
DELTA SMARDZEWO |
0:1 | Bóbr Bobrowice |
||||
ODRA GLIŃSK |
2:4 | Pogoń Wężyska |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
0:3 | Santos II Świebodzin |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
7:0 | MKP II Carina Gubin |
||||
SOKÓŁ KALSK |
0:2 | Spartak Budachów |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
6:2 | ZRYW RZECZYCA |
||||
Kolejka 8 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Santos II Świebodzin |
3:2 | ODRA GLIŃSK |
||||
Bóbr Bobrowice |
6:1 | SOKÓŁ KALSK |
||||
ZRYW RZECZYCA |
2:3 | DELTA SMARDZEWO |
||||
Pogoń Wężyska |
3:3 | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
0:10 | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
Lubusze Rusinów |
5:3 | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
MKP II Carina Gubin |
5:1 | Spartak Budachów |
||||
Kolejka 9 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
5:0 | MKP II Carina Gubin |
||||
DELTA SMARDZEWO |
4:1 | Pogoń Wężyska |
||||
Spartak Budachów |
1:2 | Bóbr Bobrowice |
||||
ODRA GLIŃSK |
6:1 | Lubusze Rusinów |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2:2 | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
SOKÓŁ KALSK |
1:2 | ZRYW RZECZYCA |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
3:1 | Santos II Świebodzin |
||||
Kolejka 10 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Pogoń Wężyska |
4:0 | SOKÓŁ KALSK |
||||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
8:1 | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
DELTA SMARDZEWO |
4:3 | Santos II Świebodzin |
||||
ZRYW RZECZYCA |
1:4 | Spartak Budachów |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
4:2 | ODRA GLIŃSK |
||||
Lubusze Rusinów |
2:2 | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
MKP II Carina Gubin |
3:1 | Bóbr Bobrowice |
||||
Kolejka 11 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
DELTA SMARDZEWO |
4:0 | Lubusze Rusinów |
||||
Bóbr Bobrowice |
3:1 | ZRYW RZECZYCA |
||||
Spartak Budachów |
3:4 | Pogoń Wężyska |
||||
SOKÓŁ KALSK |
3:2 | Santos II Świebodzin |
||||
ODRA GLIŃSK |
0:10 | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
4:2 | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
5:2 | MKP II Carina Gubin |
||||
Kolejka 12 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
6:1 | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
Santos II Świebodzin |
5:1 | Spartak Budachów |
||||
Pogoń Wężyska |
2:0 | Bóbr Bobrowice |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2:3 | ODRA GLIŃSK |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
3:6 | DELTA SMARDZEWO |
||||
Lubusze Rusinów |
5:2 | SOKÓŁ KALSK |
||||
MKP II Carina Gubin |
4:2 | ZRYW RZECZYCA |
||||
Kolejka 13 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
DELTA SMARDZEWO |
0:7 | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
Bóbr Bobrowice |
2:1 | Santos II Świebodzin |
||||
Spartak Budachów |
5:5 | Lubusze Rusinów |
||||
ZRYW RZECZYCA |
3:3 | Pogoń Wężyska |
||||
ODRA GLIŃSK |
1:0 | MKP II Carina Gubin |
||||
SOKÓŁ KALSK |
2:1 | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
3:0 | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
Kolejka 14 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
DELTA SMARDZEWO |
2:0 | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
Santos II Świebodzin |
1:0 | ZRYW RZECZYCA |
||||
Bóbr Bobrowice |
3:1 | Lubusze Rusinów |
||||
Spartak Budachów |
1:5 | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
0:4 | ODRA GLIŃSK |
||||
MKP II Carina Gubin |
3:4 | Pogoń Wężyska |
||||
SOKÓŁ KALSK |
0:5 | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
Kolejka 15 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
21:1 | Spartak Budachów |
||||
Santos II Świebodzin |
0:3 | Pogoń Wężyska |
||||
ODRA GLIŃSK |
4:0 | DELTA SMARDZEWO |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
3:2 | SOKÓŁ KALSK |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2:0 | Bóbr Bobrowice |
||||
Lubusze Rusinów |
3:3 | ZRYW RZECZYCA |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
6:2 | MKP II Carina Gubin |
||||
Kolejka 16 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
DELTA SMARDZEWO |
1:0 | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
Bóbr Bobrowice |
0:6 | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
Spartak Budachów |
4:2 | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
ZRYW RZECZYCA |
1:1 | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
Pogoń Wężyska |
6:1 | Lubusze Rusinów |
||||
MKP II Carina Gubin |
5:3 | Santos II Świebodzin |
||||
SOKÓŁ KALSK |
2:1 | ODRA GLIŃSK |
||||
Kolejka 17 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Start Ziel-Bruk Płoty |
1:0 | SOKÓŁ KALSK |
||||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
10:0 | ZRYW RZECZYCA |
||||
DELTA SMARDZEWO |
6:2 | MKP II Carina Gubin |
||||
Santos II Świebodzin |
8:2 | Lubusze Rusinów |
||||
Pogoń Wężyska |
3:1 | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
ODRA GLIŃSK |
5:0 | Spartak Budachów |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
5:5 | Bóbr Bobrowice |
||||
Kolejka 18 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Santos II Świebodzin |
6:2 | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
Bóbr Bobrowice |
1:6 | ODRA GLIŃSK |
||||
Spartak Budachów |
1:1 | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
ZRYW RZECZYCA |
0:2 | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
Pogoń Wężyska |
1:5 | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
SOKÓŁ KALSK |
2:4 | DELTA SMARDZEWO |
||||
MKP II Carina Gubin |
3:4 | Lubusze Rusinów |
||||
Kolejka 19 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
5:0 | Santos II Świebodzin |
||||
DELTA SMARDZEWO |
3:2 | Spartak Budachów |
||||
ODRA GLIŃSK |
3:1 | ZRYW RZECZYCA |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
0:12 | Pogoń Wężyska |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
2:2 | Lubusze Rusinów |
||||
SOKÓŁ KALSK |
3:0* | MKP II Carina Gubin |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
1:1 | Bóbr Bobrowice |
||||
Kolejka 20 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Spartak Budachów |
5:0 | SOKÓŁ KALSK |
||||
Lubusze Rusinów |
1:11 | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
Santos II Świebodzin |
1:3 | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
Bóbr Bobrowice |
0:3 | DELTA SMARDZEWO |
||||
ZRYW RZECZYCA |
1:5 | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
Pogoń Wężyska |
3:0 | ODRA GLIŃSK |
||||
MKP II Carina Gubin |
0:3* | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
Kolejka 21 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
9:1 | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
DELTA SMARDZEWO |
3:1 | ZRYW RZECZYCA |
||||
Spartak Budachów |
7:2 | MKP II Carina Gubin |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
2:4 | Lubusze Rusinów |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
0:2 | Pogoń Wężyska |
||||
Santos II Świebodzin |
2:0 | ODRA GLIŃSK |
||||
SOKÓŁ KALSK |
4:3 | Bóbr Bobrowice |
||||
Kolejka 22 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Santos II Świebodzin |
- : - | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
Bóbr Bobrowice |
- : - | Spartak Budachów |
||||
ZRYW RZECZYCA |
- : - | SOKÓŁ KALSK |
||||
Pogoń Wężyska |
- : - | DELTA SMARDZEWO |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
- : - | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
Lubusze Rusinów |
- : - | ODRA GLIŃSK |
||||
MKP II Carina Gubin |
- : - | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
Kolejka 23 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Santos II Świebodzin |
- : - | DELTA SMARDZEWO |
||||
Bóbr Bobrowice |
- : - | MKP II Carina Gubin |
||||
Spartak Budachów |
- : - | ZRYW RZECZYCA |
||||
ODRA GLIŃSK |
- : - | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
- : - | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
SOKÓŁ KALSK |
- : - | Pogoń Wężyska |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
- : - | Lubusze Rusinów |
||||
Kolejka 24 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
- : - | ODRA GLIŃSK |
||||
Santos II Świebodzin |
- : - | SOKÓŁ KALSK |
||||
ZRYW RZECZYCA |
- : - | Bóbr Bobrowice |
||||
Pogoń Wężyska |
- : - | Spartak Budachów |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
- : - | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
Lubusze Rusinów |
- : - | DELTA SMARDZEWO |
||||
MKP II Carina Gubin |
- : - | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
Kolejka 25 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
DELTA SMARDZEWO |
- : - | TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
||||
Bóbr Bobrowice |
- : - | Pogoń Wężyska |
||||
Spartak Budachów |
- : - | Santos II Świebodzin |
||||
ZRYW RZECZYCA |
- : - | MKP II Carina Gubin |
||||
ODRA GLIŃSK |
- : - | JEDNOŚĆ PODMOKLE |
||||
SOKÓŁ KALSK |
- : - | Lubusze Rusinów |
||||
Start Ziel-Bruk Płoty |
- : - | ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
||||
Kolejka 26 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZORZA PORT 2000 MOSTKI |
- : - | DELTA SMARDZEWO |
||||
Santos II Świebodzin |
- : - | Bóbr Bobrowice |
||||
Pogoń Wężyska |
- : - | ZRYW RZECZYCA |
||||
JEDNOŚĆ PODMOKLE |
- : - | Start Ziel-Bruk Płoty |
||||
TKKF CHYNOWIANKA ZIELONA GÓRA |
- : - | SOKÓŁ KALSK |
||||
Lubusze Rusinów |
- : - | Spartak Budachów |
||||
MKP II Carina Gubin |
- : - | ODRA GLIŃSK |