Przegrana ze Stalą

W sobotę 12.11.2016 r. o godz.14.00 na własnym obiekcie piłkarze Czarnych Czarnowo podejmowali mocną Stal Jasień, która nie przegrała jeszcze meczu na wyjeździe. Cel był prosty zdobyć 3 pkt. i zameldować się na 5 miejscu po rundzie jesiennej z 19 pkt. na koncie. Pierwsze połowa dość wyrównana z większą ilością dogodnych sytuacji ekipy Stali. Natomiast my mieliśmy za to najlepszą sytuację w tej odsłonie. Nasz napastnik G. Nadzieja w sytuacji sam na sam nieznacznie się pomyli i posłał piłkę obok słupka. Początek drugiej połowy to bardzo duża przewaga z naszej strony. Atak sunął za atakiem. Swoje szanse mieli G. Nadzieja i R. Jakób. Niestety bez efektu. Za to goście wykorzystują błąd naszego obrońcy i strzelają bramkę wychodząc na prowadzenie. W kolejne minutach gra się nieco wyrównała mimo to Czarni mieli świetną sytuację do wyrównanie stanu meczu lecz ta sztuka niestety nie udała się a około 70 min. Stal podwyższa wynik na 0:2. Po chwili konsternacji gospodarze ruszyli do ostatniego zrywu po którym stworzyli sobie dwie dogodne sytuacje  do strzelenia bramki Najpierw G. Nadzieja nie wykorzystał swojej okazji, a w ślad za nim poszedł 2 min później R. Jakóba marnując swoją sytuację. Na domiar tego Stalowcy udowodnili stare porzekadło, że nie wykorzystane sytuacje lubią się mścić i podwyższyli stan meczu na 0:3 ustalając tym samy końcowy wynik. Tak więc rundę kończymy na 9 miejscu z dorobkiem 16 pkt. Pozostaje na  wiele do poprawy ale na to mamy teraz bardzo dużo czasu. Przed  nami przerwa zimowa i już teraz zapraszamy  na mecze rundy wiosennej. Po meczu odbyło się zakończenie rundy w świetlicy w Czarnowie z bogato zastawionymi stołami za co serdecznie dziękujemy całemu zarządowi wszystkim działaczom, społecznikom i sponsorom bez których ciężko byłoby związać koniec z końcem.